Оголошення про надання електронних декларацій!

 

     Стрийська районна рада інформує, що з 1 січня 2019 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік.

     Щорічна декларація подається до 24 години 00 хвилин 31 березня 2019 року. Така декларація охоплює увесь звітний 2018 рік (період з 01 січня до 31 грудня 2018 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня 2018 року.

     Згідно статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, роз'яснення НАЗК щодо визначення суб’єктів декларування – посадових осіб, юридичних осіб публічного права від 20.03.2017 року, суб'єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, в тому числі депутати районної, сільських, селищних, міських рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, їх заступники та головні бухгалтери, а також присяжні (під час виконання ними обов'язків у суді).

    Звертаємо увагу, що для заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацій за 2018 рік вказаним особам необхідно мати ключ електронного цифрового підпису.

     Також наголошуємо, що відповідно до пункту 2 статті 49 вищезазначеного Закону органи місцевого самоврядування зобов’язані перевірити факт подання вказаними вище суб'єктами декларування їхніх декларацій та повідомити Національне агентство з запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

     Крім того, відповідно до частини 2 статті 52 Закону України “Про запобігання корупції”, у разі суттєвої зміни у майбутньому стані суб'єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2019 року – 85000 грн., зазначені суб'єкти декларування у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов'язані письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції. 

Джерело статті

Additional information