Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 3005966 of 3006431 bytes in /home/dasha144/public_html/libraries/joomla/cache/controller.php on line 195
Дашавська селищна рада - Наближення послуг до людей. Прийом громадян в смт.Дашава

Наближення послуг до людей

IMG 06091

   Одним із заходів спрямованих на вдосконалення організації роботи щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян є наближення надання послуг органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян, а саме обслуговування громадян в об’єднаних територіальних громадах та в агентських пунктах. Так учора, 6 вересня, начальник Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління ПФУ у Львівській області Богдана Семків провела прийом громадян в селищі Дашава.

   Під час прийому громадян проінформовано про сервіси Пенсійного фонду, зокрема про СМС – інформування, та переваги отримання інформації, зареєструвавшись на ВЕБ – порталі ПФУ.

   Починаючи з 6 вересня, кожний мешканець, який проживає на території Дашавської селищної ради, зможе скористатися послугами фахівця фонду у зручному для нього місці. Прийом буде проводитися за затвердженим графіком щочетверга з 9.30 до 13.00 у приміщенні селищної ради.

   Довідково: Дашавська селищна рада об’єднує крім смт. Дашави ще й с.Олексичі, с.Гайдучина та с.Щасливе. На території цих сіл проживає 3150 громадян, з них 1262 - пенсіонери.

Джерело статті

Additional information