Вже доброю традицією стало у нас в ІІ неділю травня відзначати День Матері.

Це свято особливе. Воно сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до матері, яка є основою формування міцної родини, сім'ї де зберігаються і примножуються родинні традиції.

З нагоди Дня Матері в Народному Домі смт.Дашава відбувся масовий захід «Хай святиться ім'я Твоє» за участю творчих колективів селища. Після слів ведучих В.Грицика та Г.Заболотної до присутніх звернувся о.В.Процик, який у своєму вітальному слові зазначив, що з дитинства кожен з нас у своїй душі несе неповторний і єдиний образ своєї матері, яка завжди зрозуміє, вислухає, пробачить і завжди любить – наголосив о.В.Процик.

Зі словами вдячності до матерів звернулися учасники художньої самодіяльності Народного Дому, які спільно приносили подяку за дар життя Матері Божій та всім земним матерям.

 

На завершення концертної програми селищний голова Тарас Греськів подякував всім матерям за їх материнську любов, привітав тих матерів, чиї діти захищають кордони нашої держави від російських окупантів.

«Ваша праця у вихованні дітей є неперевершеною. Тож нехай ця праця завжди буде оцінена, а Ваші діти і Ви завжди були здорові», - завершив свій виступ Тарас Греськів.

Additional information