27 лютого відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дашавської селищної ради. На порядок денний винесені питання:

- Про затвердження програми до відзначення 206-річниці Т.Г.Шевченка.

- Про внесення змін до рішення виконкому від 25.02.2016 р. № 12 «Про встановлення розмірів плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Дашавською селищною радою».

- Про  охорону  кабельних  ліній  електропередач.

- Про затвердження  зведеного  кошторисного  розрахунку   вартості  об’єкта   «Поточний ремонт дороги по вул. І.Франка в с.Олексичі  Стрийського району Львівської області»

- Про затвердження  зведеного  кошторисного  розрахунку   вартості  об’єкта   «Поточний ремонт дороги по вул. Шевченка в с.Гайдучина Стрийського району Львівської області»

- Про затвердження  зведеного  кошторисного  розрахунку   вартості  об’єкта   «Поточний ремонт дороги по вул. Пекар-Новицької  в смт.Дашава Стрийського району Львівської області»

- Про затвердження  зведеного  кошторисного  розрахунку   вартості  об’єкта   «Поточний ремонт дороги по вул. Андрея Шептицького  в смт.Дашава Стрийського району Львівської області»

- Про затвердження  зведеного  кошторисного  розрахунку   вартості  об’єкта   «Поточний ремонт скверу Б.Хмельницького  в смт.Дашава Стрийського району Львівської області»

- Про розгляд листа Стрийської РДА від 24.02.2020 р. (вх.№ 67/02-17).

- Розгляд заяв.

- Різне.

Після обговорення кожного з питань виконком прийняв відповідні рішення. Крім основних питань порядку денного члени виконавчого комітету прийняли колективне звернення до голови Стрийської районної ради Р.Козака та голови Стрийської РДА М.Кащука щодо продовження роботи філії «Ощадбанку» в селищі Дашава.

На цьому засідання виконкому було завершене.

 

Additional information