15 лютого в Дашаві за сприяння Дашавської селищної ради (голова Т. Греськів) пройшов регіональний турнір з карате "Крок до успіху". Організатором даного турніру виступив спортивно - оздоровчий клуб (керівник Ярослав Захаренко). В турнірі прийняли участь 130 спортсменів від 5 до 14 років з 7-ми клубів Львівської області. Метою турніру було залучення дітей та підлітків до занять  спортом та відволікання дітей від негативного впливу вулиці.

Турнір пройшов на хорошому організаційному рівні, спортсмени показали непоганий технічний рівень.

Хочеться відзначити великий прогрес Дашавських спортсменів, які виступаючи у складі 15 чоловік вибороли 23 нагороди в розділах Ката (виконання формальних форм) та куміте (двобій). А переможцями та призерами в своїх категоріях стали: Когут Володимир, Чудійович Богдана, Лялька Марко, Перевізник Артем, Хомович Софія, Когут Соломія, Добродєєв Назар, Цекот Максим, Филик Роман, Бац Руслан.

Наразі цей турнір багато спортсменів використали як підготовчий етап до Чемпіонату області, який пройде 7 березня у Львові. Також каратисти готуються прийняти участь в міжнародному турнірі, який пройде 14 березня в польському Катовіце. Сподіваємось, що турнір "Крок до успіху" надихнув багатьох спортсменів до подальшого спортивного вдосконалення.