9 лютого у Народному домі села Олексичі відбулося театралізоване свято " Іде звізда чудна", в якому взяли участь: хор церкви Покров Пресвятої Богородиці села Олексичі, дитячий вертеп у постановці школи, учасники гуртків ( жіночого вокального та дитячих) та працівники культури села.
Із благословення місцевого пароха, отця Василя, розпочалося святкове дійство. З вітальним словом виступив селищний голова Греськів Т. В.
Урочисті колядки переносили всіх присутніх у події народження Ісуса Христа. Під час заходу глядачі також мали змогу відчути торжество Злуки українського народу і віддати шану Героям Крут та всім полеглим за Незалежність нашої держави, пригадавши наших односельчан, учасників АТО - Тараса та Василя Яворських, матір яких була присутня на заході.
Глядачів веселили Маланка і Василь з вередливою Козою та ніжні голосочки дитячих щедрівниць. Солістами були: Юрків З., Воробець А.,Шакало Т. та Паньків О. С.
У проведені свята допомагав наш гість з Дашави - Грицик В. Я., авторське слово якого глибоко поселилось у душах всіх присутніх.
Як заключний акорд - запах свіжоспечених пампухів та аромат виноградного вина, які спрезентували господині нашого села та Пак І. О., додав різдвяного колориту громаді з надією дочекатися наступної Коляди.

 

Additional information