Як і завжди, весело, радісно, чаруюче, велично відбулося в нашому НД свято коляди «Возвеселімося всі разом». Дійство тривало більше трьох годин, але ніхто не знудився, всім було цікаво. До речі, цьогорічний різдвяний фестиваль приймав 17 творчих колективів. Дуже тішить те, що було багато дітей та молоді.

 

Учасниками різдвяного фестивалю 2020 р. були:

Народний хоровий колектив «Світанок» смт.Дашава – диригент С.Целюх;

 

Учнівський хор Дашавської ДМШ ім. Ф.Колесси – диригент Я.Пилипів;

Дует «Ретро» та засівальники (Я.Пилипів та Г.Степчен);

Гурт «Акколад» - керівник І.Куртий;

НД та церковний хор с.Олексичі, церква Покрови Пресвятої Богородиці – керівники Г.Типак та М.Прокопець;

Вокальний ансамбль с.Загірне «Заграва» - керівник Я.Пилипів;

Церковний хор с.Підгірці, церква Зіслання Святого Духа – регент М.Щурко;

Хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Сихів – регент І.Худзей;

Хор церкви Успіння Пресвятої Богородиці  с.Довге – регент Л.Целюх;

Дитячий хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Ходовичі – регент Л.Батіг;

Хор церкви Стрітення Господнього с.В.Дідушичі – регент О.Стельмах.

 

 

А також тріо бандуристок у складі Уляни Гужан, Софії Тихоліз та Анни Яцинич; інструментальне  тріо С.Павлів, Х.Кухтій та о.Орест; родинний ансамбль у складі о.Ореста Демка, Г.Демко, Уляни, Софії та Остапа Демко і звичайно, ж дует «Стожари» Ірина та Андрій Берездецькі.

 

 

Особливою родзинкою фестивалю став виступ лауреата Всеукраїнських концертів авторської пісні, учасника АТО, нашого земляка Зеновія Медюха та його внука Назара .

Відрадно, що з творчими колективами на нашу імпрезу прибули всечесніші отці та сільські голови. Селищний голова Тарас Греськів кожному колективу та присутнім сільським головам вручив пам’ятки, а  всечеснішим отцям подяки про проведення традиційного різдвяного фестивалю «Возвеселімося всі разом» та подякував працівникам культури за організацію та проведення даного масового заходу.

На завершення дійства всіх присутніх частували вином і пампушками, які насмажили дашавські господині: Надія Вайда, Галина Типак НД с.Олексичі, Галина Сосна, Олена Скоблик, Оксана Печар, Ганна Заболотна, Наталія Цап, Лідія Поприк, Марія Курильців, Леся Арділь, Оксана Греськів НД смт.Дашава, Христина Торос, Мирослава Рудник, Наталія Михайлів, Соломія Греськів. Щиро дякуємо всім: хто колядував, хто аплодував, хто готував, хто вболівав і переживав, а особливо добрим благодійникам – головному меценату Любомиру Турчаку, директору МПП «Обрій» та приватному підприємцю, дашавчанину п.Руслану Саламасі.

Незмінні ведучі свята Василь Грицик та Галина Степчен.

Additional information