14 жовтня - це свято, яке увібрало у себе багаті і славні традиції і уособлює у собі героїзм та непохитну волю за Незалежну Українську Державу. За неї боролись Запорізьке козацтво, гайдамаки, Січові Стрільці, воїни УПА та сьогоднішні захисники Вітчизни.

В цей день у Храмі Собору Пресвятої Богородиці в смт. Дашава відбулась Божественна Літургія, після якої піша хода попрямувала в центр селища до пам’ятника Зеновію Гойсаку, провіднику ОУН УПА.

Після поминальної панахиди, яку відслужив о. Василь Процик, за героями, які загинули у боротьбі за незалежність Української держави, до присутніх звернулись селищний голова Тарас Греськів, учасники художньої самодіяльності Народного дому смт.Дашава, учні Дашавського НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ та учасники вокального ансамблю Дашавського осередку ВТ «Просвіта».

 

По закінченні масового заходу в Народному домі відбулась зустріч з учасниками бойових дій російсько-української та російсько-афганської війни. Під час спілкування звучали українські пісні на патріотичну тематику. Завершилась зустріч багатоголосим співом «Ой у лузі червона калина»…

Директор Народного дому    Оксана Греськів         

 

Additional information