10 липня у приміщенні Народного дому смт.Дашава відбулось засідання ХХХХУ-сесії УІІ-го демократичного скликання з порядком денним:

-Про внесення змін до кошторисних призначень селищного бюджету на 2020 рік.

-Про внесення змін до селищного бюджету та виділення коштів обласному бюджету на спів фінансування об’єкту «Придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Пекар-Новицької, 14 в смт.Дашава Стрийського району».

-Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дашавської селищної ради на 2021 рік.

-Про внесення змін до рішень сесій та їх додатків «Про місцеві податки та збори на 2020 рік».

-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будинку культури в смт.Дашава по вулиці Шевченка, 7 на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування народного дому (котельні) в смт.Дашава по вулиці Шевченка, на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування нового кладовища в с.Гайдучина на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування каптажного джерела житлово-комунальній службі при Дашавськії селищній раді в смт.Дашава на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування очисних споруд житлово-комунальній службі при Дашавськії селищній раді в смт.Дашава на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування каналізаційної насосної станції №1 житлово-комунальній службі при Дашавськії селищній раді в смт.Дашава на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування каналізаційної насосної станції №2 житлово-комунальній службі при Дашавськії селищній раді в смт.Дашава на території Дашавської селищної ради.

-Про розроблення детального плану території для індивідуальної житлової забудови в смт.Дашава в масиві «Біля об’їзної дороги» на території Дашавської селищної ради.

-Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в смт.Дашава по вулиці С.Бандери, 34в приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» на території Дашавської селищної ради.

-Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості майна об’єкту нежитлової нерухомості – народного дому, загальною площею 403,0 кв.м. за адресою: Львівська область, Стрийський район, смт.Дашава, вул. С.Бандери, 11.

-Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.

Всі питання ХХХХУ сесії попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій селищної ради 08.07.2020 р., де були враховані всі пропозиції та рекомендації депутатів.

На початку роботи сесії селищної ради селищний голова Т.Греськів запросив до слова представника Укрпошти п.Віталія Суботу з інформацією по наданню поштових послуг, які виконувались відділенням ощадбанку в нашому селищі.

Розглянувши 15 основних питань порядку денного, депутати приступили до розгляду заяв. Розглянувши понад 200 заяв з питань земельних відносин сесія селищної ради закінчила роботу.

Additional information