Наближення послуг до людей

37305838 2022089894489045 5594045489717706752 n

Територіальні органи Пенсійного фонду України здійснюють комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення організації роботи щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян. Одним із заходів є наближення надання послуг до місць проживання громадян. З вересня цього року у Дашавській селищній раді почне працювати агенський пункт Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного України у Львівській області, що дасть змогу максимально наблизити пенсійні послуги до громадян, зменшити черги.

Отже, кожен мешканець Дашави та наближених сіл зможе скористатися послугами фахівця фонду у зручному для нього місці. Прийом буде проводитися за затвердженим графіком, погодженим з Дашавським селищним головою щочетверга з 9-30 до 13-00 у приміщенні селищної ради. Громадяни можуть отримати 12 видів  послуг, а саме :

1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо). 
2. Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління. 
3. Консультування щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення. 
4. Приймання замовлень на видачу довідок: про розмір пенсії; про перебування на обліку та індивідуальних відомостей про застраховану особу (за формами ОК5, ОК2, ОК7). 
5. Видача виготовлених довідок, індивідуальних відомостей, оригіналів трудових книжок.
6. Допомога в заповненні та прийманні анкети на виготовлення пенсійного посвідчення. 
7. Видача пенсійного посвідчення. 
8. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.
9. Приймання документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
10. Приймання заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
11. Приймання заяв та документів щодо: переведення виплати пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсії; перерахунку призначених пенсій; встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною; виплати недоотриманої пенсії.  
12. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними.

Цього року під час виїзних прийомів звернулося 262 особи, яким надано роз’яснення пенсійного законодавства, проведено попередню оцінку документів для призначення пенсії, видано довідки про доходи, які попередньо замовлялися.

Джерело статті

Additional information