Голова РДА обговорив план розвитку територій на 2019-2021 роки з мешканцями Дашавської селищної ради

DSCN9850

   15 січня, за ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо обговорення з громадськістю плану розвитку територій на 2019-2021 роки, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів зустрічі з громадами селища Дашава та сіл Гайдучина, Щасливий, Олексичі. В зустрічах разом з головою РДА взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук, селищний голова Тарас Греськів та керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, установ району.

   Розпочинаючи зустрічі, очільник району Василь Зубрицький зазначив: «Ми сьогодні хочемо почути думки та пропозиції представників громади, стосовно розвитку вашого села на найближчі три роки. За підсумками обговорення ваші пропозиції будь враховані та внесені у дорожню карту розвитку Стрийщини».

   Перший заступник голови РДА Любомир Кащук презентував громадам звіт про виконану роботу за 2016-2018 роки, відмітивши, щопротягом останніх років Стрийський район в цілому розвивається достатньо динамічно. Спостерігаються стабільні темпи зростання економіки Стрийщини, відкриваються нові потужності, створюються нові робочі місця, залучаються інвестиції, зростає заробітна плата.DSCN9840

   Після презентації звіту, голова райдержадміністрації відмітив, що незважаючи на складний час реформ та війни на сході держави, робота районної влади направлена на економічний та культурний розвиток Стрийщини, зокрема на покращення стану доріг та інфраструктури населених пунктів. Що стосується селища Дашава, то тут протягом останніх років провели ремонт та закупили меблі в амбулаторію, замінено вікна в місцевій школі з метою енергоефективності, встановлено вуличне освітлення та розпочато каналізування вулиць.

   Мешканці Дашави висловили свої пропозиції, щодо плану розвитку селища, зокрема це каналізування смт. Дашава, ремонт доріг комунальної власності, будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини та реконструкція водопровідної мережі.DSCN9845

   Що стосується села Олексичі, то учасники зустрічі разом з керівником району визначили такі пріоритети його розвитку: ремонт дороги с. Олексичі – с. Ярушичі; проведення ремонту вул. Гайдамацької та облаштування ДНЗ у приміщенні початкової школи в с. Ярушичі.DSCN9881

   Керівники структурних підрозділів РДА та служб району, які були присутні на зустрічах з громадами сіл, розповіли мешканцям про впровадження медичної реформи у закладах охорони здоров’я Стрийщини, про урядову програму «Доступні ліки» та підписання декларацій з сімейними лікарями, ситуацію в культурній та освітній галузях, про зміни у пенсійному законодавстві та призначення житлових субсидій, попередження виникненню пожеж та дотримання правил техніки безпеки під час опалювального сезону.

   Завершуючи зустріч, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, відмітив, що все зроблене не взялося нізвідки - це праця багатьох людей. І нам треба твердо пам’ятати, що все це заради майбутнього наших дітей, щоб люди відчували, що недаремно стояли на Майдані, що недаремно за тисячу кілометрів від Стрия чи Львова наші хлопці боронять землю. Завжди плекаймо у наших дітей любов до рідної землі, намагаймося бути добрішими і працьовитішими, бо без цього важко досягти успіху.

Джерело статті

Additional information