Святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та Дня селища Дашава 13 вересня 2020 року не було яскравим, як зазвичай з величезною кількістю глядачів, виїздної торгівлі, феєрверків та «зоряних» танців, але все одно – радісним, щасливим, без пафосу, по-домашньому щирим та добрим. Я впевнена, що принесло багато приємних життєвостей, трохи відволікло дашавчан від поганих думок.

Розпочали свято молоді дашавчани малюнками на асфальті.

 

О. Василь Процик благословив нашу імпрезу, побажавши всім насамперед, здоров’я та терпіння. Першим привітав дашавську громаду селищний голова Тарас Греськів та запросив до вітання голову Стрийської районної ради Романа Козака.

Далі – концертна програма за участю Анни Дементьєвої, Оксани Процак, Марії Лобойко, о. Василя Процака та Михайла Гошовського, Мирослави Кардаш, Павла Глинського та гурту «Струни душі» в особі заслуженого діяча мистецтв України Степана Целюха.

Віршовані рядки читали Остап Демко, Юліана Курта, Анна Головчанська, Аліна Гурч, Христина Вайда. Світлою вітальною поезією потішив місцевий поет Микола Берездецький.

Родзинкою свята стало вручення грамот ФК «Дашава», які стали чемпіонами Кубку з мініфутболу та почесної медалі генеральному меценату проведення масових заходів смт.Дашава Любомиру Турчаку.

Дивовижно-казковим був квітково-фруктовий вернісаж, створений руками дітей Дашавського НВК.

Від святкового ми плавно перейшли до духовного. В рамках фестивалю «Вітер надії» відбулася онлайн-зустріч з Блаженним Патріархом Святославом, гуртом «Скай» духовним гуртом «Кана» та молитвою Падре Сержа.

 

Additional information