24 серпня 1991 року – день, який відкрив нову сторінку в історії української державності. З нагоди 29 річниці Незалежності України в селищі проведено ряд масових заходів.

Зранку в церкві Собору Пресвятої Богородиці о.Орест Демко відслужив Божественну літургію, по закінченню якої біля символічної могили Січових Стрільців відправив поминальну панахиду за героями, які загинули за волю та незалежність нашої держави.

На стадіоні «Газовик» відбулись спортивні змагання з мініфутболу серед юнаків та ветеранів футболу, групи «Здоров’я» та футболістів с.Олексичі.

Спортсменів привітав селищний голова Тарас Греськів, заступник керівника апарату Стрийської районної ради Василь Гриб та голова районної організації «Колос» Любомир Ворко. Всі учасники змагань отримали пам’ятні медалі. У Народному домі в цей час проходив тенісний турнір.

О 18:00 год. численна громада селища та жителі навколишніх сіл на центральній площі селища виконали духовний гімн нашої держави «Боже великий, єдиний». А далі велика концертна програма, по закінченню якої присутні переглянули фільм «Позивний Бандерас».

 

По закінченні масових заходів селищний голова Тарас Греськів висловив подяку о.Оресту Демко, працівникам культури за підготовку та проведення масових заходів присвячених 29 річниці Незалежності України.

Additional information