28 березня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дашавської селищної ради

28 березня у приміщенні селищної ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Тараса Греськіва.

По першому питанню порядку денного «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля на території Дашавської селищної ради» з інформацією виступив селищний голова Т.Греськів, який ознайомив присутніх членів виконкому із розробленими заходами з даного приводу.

З інформацією по обслуговуванню одиноких на території селищної ради виступили соціальні працівники Оксана Ципук та Жанна Курта. Даній категорії осіб вирішено надати матеріальну допомогу до Великодніх свят.

На засіданні виконавчого комітету  затвердили місцеву програму «Виготовлення експертної оцінки на гідротехнічні споруди на території Дашавської селищної ради» та внесли зміни до кошторисних призначень селищного бюджету  на 2019 рік.

Секретар виконкому Марія Глинська доповіла на засіданні виконавчого комітету про розгляд листа служби у справах дітей Стрийської РДА щодо сім'ї Казимир С.П.

 

По всіх питаннях, які розглядались на засіданні виконкому прийняті відповідні рішення.

 

Additional information