«Наша свобода – їхня кров»

   В ці листопадові дні календар історії відраховує четверту річницю Революції Гідності, вшановуючи патріотизм та мужність громадян, які повстали на захист демократичних цінностей прав і свобод людини. 21 листопада – день Гідності і Свободи – це вшанування тих подій, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

   Титанічна робота великих просвітителів народного духу Т.Шевченка та І.Франка, а також незламна і нескорена душа українського народу лежить в підвалинах української державності.

   В приміщенні бібліотеки смт.Дашава відбувся вечір-зустріч з учасником АТО Іваном Дроздом, місцевим жителем Іваном Сенівим та місцевим поетом Миколою Берездецьким, які у своїх виступах бажали кожному з нас перш за все миру, злагоди, добра та віри у перемогу над російськими окупантами та терористами.

   «Найважливіше – ніколи не занепадати духом, а йти до перемоги обраним шляхом, прославляючи нашу державу заради кращої долі наших дітей. Головне – вірити і молитись. З Божою допомогою ми переможемо!» - звернувся до присутніх о.Орест Демко.

   Учасники художньої самодіяльності Народного Дому смт.Дашава Ярослава Слаба, Уляна Гужан, Маринка Лобойко виконали низку патріотичних пісень, а Юлія Михайлів, Олеся Кос, Христина Гадяк, Андріана Покусай декламували вірші про події на Майдані.

   Хвилиною мовчання учасники вечора вшанували пам'ять про Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, які віддали за нашу гідність і свободу найвищу ціну – власне життя.

   «Низький уклін тим хто загинув, тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів» - сказала художній керівник Народного Дому Ганна Заболотна.

Мир всім нам!

Слава Україні!

Шана героям!

 – звучало з уст ведучих. На завершення масового заходу, всі присутні виконали Гімн нашої держави.

Директор Народного Дому

Греськів О.М. 

Additional information