До ювілею Конституції – 20-ти ліття у смт. Дашава готувалися активно та творчо.

              

                

   У неділю, 26 червня, у Літургії брав участь відомий українець – тенор квартету «Явір», Народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка – п.Олесь Харченко. Його виконання «Отче Наш» змусило затамувати подих майже всіх, хто був присутнім на недільному Богослужінні. О.Роман Огоновський першим привітав дашавчан та гостей селища з Днем Молоді та прийдешнім Днем Конституції. Привітали у храмі дашавську громаду також заступник голови районної ради п.Мирон Войтович та селищний голова п.Тарас Греськів. А регент церковного хору п.Степан Целюх запросив усіх на концертну програму «З Україною в серці» за участю ЧМХ «Каменяр» та Олеся Харченка.

           

           

   Також у Народному Домі відбувся святковий концерт «Сторінками Української Конституції» присвячений 20-їй річниці Конституції України. Ведучі Христина Гадяк та Олеся Кос та учасники художньої самодіяльності НД щиро вітали дашавську громаду з Днем Конституції та з Днем Молоді.

           

   Святкування Дня Конституції продовжилися у понеділок, 27 червня, перед Палацом Культури, де молодь та діти тішилися приголомшливими веселими атракціонами.

           

   А завершили урочистості, 28 червня, спільна молитва за український народ, мир, спокій у храмі Собору Пресвятої Богородиці та велопробіг, присвячений Дню Конституції та Дню молоді по території населених пунктів Дашавської селищної ради, який стартував від церкви після Служби Божої. Це був перший велопробіг, на заваді якого не став навіть рясний дощ, та маємо надію, що він буде традиційний. Участь у ньому взяло шість осіб на чолі із селищним головою.

    Отак ми зустріли і провели величні святкові дні.   

Additional information