День захисника Вітчизни  - свято справжніх чоловіків. Тих, які пройшли справжню війну, і тих, хто стоїть на сторожі Батьківщини. Тих, хто відслужив в армії і тих, хто готовий її поповнити. Це свято – пам’ять про синів і дочок тих, хто віддав своє життя за свободу Батьківщини, за Вашу з нами свободу і незалежність.

У переддень Дня захисника Вітчизни на стадіоні «Газовик» відбувся турнір по футболу серед ветеранів «40+» за участю команд смт.Дашава, с.Сихів, с.Жулин.

 

Перше місце зайняли ветерани селища Дашава, срібним призером стала команда с.Жулин, а бронзовим призером команда с.Сихів. Переможцям турніру селищний голова Тарас Греськів вручив спортивні кубки.

14 жовтня свято присвячене Дню захисника Вітчизни розпочалось Божественною Літургією в Храмі Собору Пресвятої Богородиці, після якої на площі перед школою біля пам’ятника провіднику ОУН-УПА Зеновію Гойсаку о.Орест Демко відправив поминальну панахиду за загиблими за волю та Незалежність України.

 

«Святом 14 жовтня Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв їх землю у воєнні роки, захистив від рабства і ганьби та у мирні роки охороняє їх волю, честь і незалежність» - звернувся до присутніх селищний голова Тарас Греськів.

Учасники художньої самодіяльності Народного дому смт.Дашава показали концертну програму присвячену Дню захисника Вітчизни, а у пообідній час відбулась вело проща під Покровом Богородиці до каплички в Явному.

Additional information