День Незалежності у Дашаві розпочали з Молитви за Україну у храмі Собору Пресвятої Богородиці, по закінченні якої о.Орест відправив поминальну панахиду за загиблими за волю і незалежність України.

 

Опівдні відбулася зустріч з представниками фонду «Рідня» у програмі «Добрий господар».

 

А з 16-ї години розпочалася святкова концертна програма за участю ЧМХ «Каменяр» (керівник заслужений діяч мистецтв України С.Целюх).

 З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Тарас Греськів. «Народ України святкує 28 річницю відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків  - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі».

А далі своє мистецтво дарували Віа «Стожари» у складі Ірини та Андрія Берездецьких, дует «Ретро» (Г.Степчен, Я.Пилипів). Наче коштовне намисто нанизувалися чарівні українські мелодії у виконанні чудових співаків.

 

 А далі  - традиційна «родзинка» - відкритий мікрофон, де кожен з глядачів міг спробувати себе у якості артиста. А послухати було що та кого: молодіжний гурт з Денисом Прокидянчиком;

 Дует «Дві Мирослави» (М.Рудник та М.Кардаш);

Юна Анастасія Воробець з с.Олексичі;

Дебют гурту «На всі часи» (керівник Михайло Гошовський);

Родина отця-пароха Ореста: Демко Уляна, Соломія, Остап та мама Галина.

 Рівно о 18:00 ми гуртом стали до молитви за Україну та заспівали «Боже великий єдиний». Свято тривало урочисто і цікаво, з вигуками «Браво», «Молодці».

А на завершення в погідне передвечірнє небо багатоголосо, дзвінко та щиро злинула вічна і велична «Червона рута».

Хай святиться ім’я Твоє вічно, Україно – колиско моя!

Вели свято Галина Степчен та Василь Грицик.

Additional information