«З кожним роком все більше минає часу з того дня коли закінчилась ІІ світова війна, війна між двома тоталітарними режимами, які намагались поставити людство на коліна.

Цього року світ відзначає 74 річницю перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. З метою вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу та увічнення пам'яті за загиблими, 8 травня ми з Вами відзначаємо День пам'яті та примирення», - звернувся до присутніх селищний голова Тарас Греськів.

В цей день на селищному кладовищі, де встановлено пам’ятну стелу односельчанам, які загинули у ІІ світовій війні відбувся мітинг-реквієм за участю дітей та вчителів школи, представників культури та селищної ради, а також  громади селища.

 Поминальну панахиду за загиблими відправив о.Василь Процик, а селищний голова Тарас Греськів передав грошові премії та квіти учаснику бойових дій Михайлу Гойсаку та інваліду війни Юрію Гойсаку, які за станом здоров'я не могли прийняти участь у масовому заході.

 

Після вшанування пам'яті за загиблими хвилиною мовчання та виконання духовного гімну «Боже великий єдиний» піша хода попрямувала до скверу Героїв Небесної сотні.

 Вчитель школи Василь Грицик прочитав власні вірші присвячені сьогоднішнім Героям України.

На завершення мітингу всі присутні виконали гімн нашої держави «Ще не вмерла Україна».

Additional information