3 березня у приміщенні Народного Дому відбулось засідання ХХХІІ сесії VІІ демократичного скликання. Питання, які були винесені на розгляд сесії, попередньо розглянуті на засіданні постійних комісій 27 лютого.

Відповідно до рекомендацій комісій до порядку денного включено питання «Про внесення змін до кошторисних призначень селищного бюджету на 2019 рік». З питаннями про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів с.Олексичі, с.Гайдучина, с.Щасливе та про затвердження програми по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Дашавської селищної ради виступила спеціаліст-землевпорядник селищної ради С.Сапіщук.

З інформацією про необхідність прийняття на баланс Дашавської бселищної ради безхазяйного нерухомого майна проінформував присутніх в залі депутатів, селищний голова Тарас Греськів. Після розгляду основних питань депутати приступили до розгляду заяв.

По всіх питаннях та заявах депутати прийняли відповідні рішення. На цьому ХХХІІ сесія VІІ демократичного скликання закінчила свою роботу.

Additional information