Стрийським об’єднаним військовим комісаріатом Львівської області проводиться комплектування військової частини А 0284 ДШВ (м. Львів) за контрактом у Збройні Сили України на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.

За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, у тому числі шляхом укладання нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом:

  •  Отримання житла за рахунок держави.
  • Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
  • Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
  •  Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією).
  • Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

 

Для отримання більш детальної інформації звертатись за адресою:

м.Стрий, вул. Нижанківського, 6. Військовий комісаріат, тел. 5-31-23.

Additional information